#1 2010-06-26 22:59:25

Suzukikatana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 4
Punktów :   

Suzuki Katana Grzeje sie:/

Siemka Chlopcy jestem tu nowy..Weszłem na nk na Narwańcy i patrze że jest takie forum..I mam tu do was takie pytanko co się dzieje z suzuki katana gdy jade np w trase i przejade z jakies 15km to się grzeje:/  Nie wiem o co chodzi ale wkur..... mnie to jak się tak dzieje:/O co chodzi jesli mozecie mi pomoć .U mnie koledzy mowia ze to fajka do wymiany i świeca...

Offline

 

#2 2010-06-26 23:13:01

 maniek

Super Narwaniec

1927470
Skąd: Białystok/Wasilków
Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 69
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

Jak widać że się grzeje to podejrzewam że to LC. Masz może układ zapowietrzony. A z tym grzaniem to co masz na myśli?? poprostu gotuje się czy kreska na wskaźniku jakoś wysoko podchodzi. Fajka i świeca?? pierwszy raz słyszę żeby od tego się skuter grzał do tego stopnia... Albo poprostu walnięty termostat i nie ma pełnego obiegu jak dojdzie do odpowiedniej temp ciecz i się nie otwiera. Termostat można sprawdzić wrzucając go do wrzątku, jesli się otworzy to znaczy że jest ok, jeśli nie to najlepiej wogle nie zakładaj termostatu. Może dłużej będzie się nagrzewał ale większe chłodzenie później jest. U mnie zaciął się na otwartym i cały czas jest pełen obieg, gotował mi się kiedys przy ~22*C w korku, a teraz 30*C i jest ok.


\/  \/   \/   \/    \/    \/    \/   \/    \/  \/   \/   \/    \/    \/   \/   \/     \/  \/   \/   \/    \/    \/    \/   \/   \/  \/   \/   \/   
Aprilia Area 51 LC  =>Polini Sport 70<= , Dell'orto 21mm Stage6 Racing,  Polini Speed Control, 
Stage6 Pro Replica,  Pompa wody Stage6 SSP +40%,  spr. docisk Hebo +60%, filtr Malossi E5,
Wentylator wariatora Hebo, rolki 4g

Offline

 

#3 2010-06-27 10:58:45

Suzukikatana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

U mnie w miejscowości dla kolegi grzało się Piaggo Zip po tuningu..Wziął pojechał do sklepu kupił fajke i świece wymienił i wszystko było oki...To o co chodzi w tym;/

Offline

 

#4 2010-06-27 14:43:13

 rapik

Vip'ek

9018881
Skąd: Białystok i okolice
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 108
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

Jeśli to jest Lc to rozbierz pompe wody i sprawdzaj co i jak, bo wróżki na forum nie mamy. Może wina jest w gaźniku ;d Mało paliwka daje i się cylek grzeje, szczególnie jak wsadzisz 70cc, a gaźnika nie zmienisz na większy. Rezultatem jest puchnięcie tłoka.


Aprilia Sr Replica:
<70ccm><wał stage6><łożyska stage6><uszczelniacze corteco>
<filtr malossi e5><wario z roxa><Zawór + króciec Polini Big Valve>
KAŻDY UŻYTKOWNIK TEGO FORUM POWINIEN POSIADAĆ SŁOWNIK POPRAWNEJ POLSZCZYZNY ;]

Offline

 

#5 2010-06-27 20:41:13

Suzukikatana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

Słuchaj rapik mam włozony nowy cylek ale 50 bo mi sie ona zatarła ale tak wszystko jest oki

Offline

 

#6 2010-06-27 23:07:18

 JohnyBalag

Narwaniec

19196287
Skąd: BGC
Zarejestrowany: 2010-06-19
Posty: 36
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

tu nie chodzi o fajki i świece co wam da to że wymienicie ?? weźcie sie     jak chłodzony cieczą to sprawdź pompke wody i przewody a jak powietrzem sprawdź czy wentylator dobrze chodzi
Dla lepszego chłodzenia mozesz nałożyć nakładke na wentylator bedze łapał więcej powietrza .   W ostateczności przewierć dekiel od wario i sprzęgła i niech cie nie walą ludzie głupot żeby świece wymienić i kapturek nic to nie da kapturek i świeca to jak byś nie miał iskry a nie chłodzenie weźcie sie ludzie ;/ Sprawdź to co ci pisałem i napisz czy coś dało czy nie to jeszcze pomyślimy

Ostatnio edytowany przez JohnyBalag (2010-06-27 23:07:35)


Stunt nie zależy od mocy motoru tylko od umiejętności prowadzącego

Offline

 

#7 2010-06-27 23:36:08

 maniek

Super Narwaniec

1927470
Skąd: Białystok/Wasilków
Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 69
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

weź napisz co to za silnik najlepiej... Bo dalej się nikt nie dowiedzial.

Ostatnio edytowany przez maniek (2010-06-28 17:34:12)


\/  \/   \/   \/    \/    \/    \/   \/    \/  \/   \/   \/    \/    \/   \/   \/     \/  \/   \/   \/    \/    \/    \/   \/   \/  \/   \/   \/   
Aprilia Area 51 LC  =>Polini Sport 70<= , Dell'orto 21mm Stage6 Racing,  Polini Speed Control, 
Stage6 Pro Replica,  Pompa wody Stage6 SSP +40%,  spr. docisk Hebo +60%, filtr Malossi E5,
Wentylator wariatora Hebo, rolki 4g

Offline

 

#8 2010-06-28 11:50:49

Suzukikatana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 4
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

W moim skutrze silnik to od suzuki katany orginalny teraz niedawno nowy cylek 50 włozony bo sie zatarła dozownik od oleju sie zacioł i oleju nie podawało i sie zatarła i wszystko prawie nowe siedzi:)

Offline

 

#9 2010-06-28 17:33:34

 maniek

Super Narwaniec

1927470
Skąd: Białystok/Wasilków
Zarejestrowany: 2010-06-05
Posty: 69
Punktów :   

Re: Suzuki Katana Grzeje sie:/

o ludzie ty nawet nie wiesz czym jeździsz?? Wróżką nie jestem, możliwe ze masz tam minarelli LC(chłodzone ciecza) bo silniki miały takie same jak w SR'kach itp. Ale może i też byc AC, PG/Gaźnik i PG/PureJet. Nie bardzo się orientuje jakie silniki były tu stosowane. Najlepiej zrób fotke z lewej i prawej strony silnika, jeśli to minarelka LC to postaram ci się pomóc np. w odpowietrzeniu układu chłodzącego.


\/  \/   \/   \/    \/    \/    \/   \/    \/  \/   \/   \/    \/    \/   \/   \/     \/  \/   \/   \/    \/    \/    \/   \/   \/  \/   \/   \/   
Aprilia Area 51 LC  =>Polini Sport 70<= , Dell'orto 21mm Stage6 Racing,  Polini Speed Control, 
Stage6 Pro Replica,  Pompa wody Stage6 SSP +40%,  spr. docisk Hebo +60%, filtr Malossi E5,
Wentylator wariatora Hebo, rolki 4g

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rppc.pl hotel góry świętokrzyskie